Press "Enter" to skip to content

ToTuart zadebiutował na warszawskich Bielanach!

Galeria Młociny, czyli najnowocześniejszy obiekt handlowy w Warszawie znany z licznych, nieszablonowych inicjatyw przygotowanych z myślą o odwiedzających ponownie urozmaica bogatą już ofertę zakupową. Tym razem na Bielanach zadebiutowały dzieła niezwykle utalentowanych artystów! Swoje drzwi dla klientów warszawskiego centrum handlowego otworzyła właśnie galeria sztuki współczesnej ToTuart.

Galeria miejscem życia społecznego

O tym, że Galeria Młociny to nie tylko miejsce handlu, lecz przede wszystkim życia społecznego nie trzeba nikogo przekonywać. Industrialna strefa gastronomiczna oferująca smaki z przeróżnych zakątków globu, zielony taras z ładnym widokiem na stolicę, słynne Dechy, na których odbywają się kultowe potańcówki, liczne warsztaty, koncerty i zajęcia sportowe to zaledwie nieliczne z niespodzianek przygotowanych z myślą o odwiedzających. Jak się okazuje, powodów do odwiedzin wciąż przybywa, a na Bielanach zadebiutowała właśnie galeria sztuki współczesnej! Show room ToTuart znajdujący się na pierwszym piętrze centrum handlowego oferuje dzieła niezwykle utalentowanych artystów. W przestrzeni udostępniane są obrazy, rzeźby, ceramika, grafiki, rysunki oraz fotografie. Sztuka na Bielanach z pewnością jeszcze bardziej urozmaici bogatą już ofertę zakupową obiektu! I to w wyjątkowym, artystycznym stylu!

– Galeria Młociny niezmiennie pozostaje miejscem różnorodnej oferty zakupowej, usługowej i rozrywkowej. To właśnie tu zadebiutowały takie marki jak Primark, Modivo czy Bazar Miejski – pierwszy w Polsce second-hand znajdujący się w centrum handlowym. Cieszymy się z każdego debiutu i jesteśmy dumni, że nieustannie poszerzamy grono najemców, oferując naszym  klientom bogaty wachlarz usług pod jednym dachem. Niewątpliwie galeria sztuki ToTuart to wspaniałe urozmaicenie oferty naszego obiektu i kolejny powód, by na zakupy wybrać się właśnie do Galerii Młociny – mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Młociny.

Galeria współpracuje z wieloma artystami

Galeria ToTuart współpracuje zarówno z młodymi, obiecującymi artystami, jak i twórcami o ugruntowanej pozycji takimi jak Edward Dwurnik, Oskar Zięta oraz Rafał Olbiński, oferując sztukę kolekcjonerską oraz dekoracyjną. Coś dla siebie znajdą tu zarówno kolekcjonerzy dzieł i osoby szukające prezentu lub wartościowego obrazu do salonu, jak i wszyscy ci, którzy pragną stworzyć wyjątkowy klimat w swoim domu i na co dzień otaczać się pięknem. Osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia w budowaniu kolekcji, mogą liczyć na wsparcie i  pomoc w decyzji  wykwalifikowanych doradców, którzy udzielą na miejscu odpowiedzi na wszelkie pytania i przedstawią aktualną ofertę, by na podstawie wytycznych pomóc dokonać satysfakcjonującego wyboru. Co więcej, ToTuart oferuje również m.in. specjalne programy współpracy z architektami wnętrz oraz dekoratorami, darmowe wizualizacje prac artystów we wnętrzach klientów, wypożyczanie dzieł sztuki, przygotowanie dedykowanych, unikalnych suwenirów biznesowych, a także doradztwo inwestycyjne w zakresie zakupu i obrotu dziełami sztuki.

Więcej informacji na temat konceptu, a także ciekawostki ze świata sztuki i designu znajdziemy na stronie www.totuart.com.

Be First to Comment

Dodaj komentarz