Press "Enter" to skip to content

Stock Polska wspiera branżę HoReCa w ramach Akcji Lato!

Firma Stock Polska wystartowała z Akcją Lato – to coroczne działania wspierające branżę HoReCa i sprzedaż sklepową. W ponad 200 lokalizacjach w Polsce zostały przygotowane akcje promocyjne, które obejmują przede wszystkim lokale stałe i sezonowe w popularnych ośrodkach turystycznych i lokalizacjach wypoczynkowych.

Akcja Lato od Stock Polska

Letni chill-out i wakacyjne imprezy to coś, na co wszyscy czekali. I chociaż tegoroczne lato będzie wyglądało nieco inaczej, to świetna zabawa i prawdziwy relaks są nadal na wyciągnięcie ręki. Stock Polska, jak co roku w okresie wakacyjnym, prowadzi działania w ramach Akcji Lato. Obejmuje ona ponad 200 lokalizacji wypoczynkowych w Polsce – nad morzem, m.in. w Trójmieście, Władysławowie, Łebie, na Mazurach – w Mikołajkach, Giżycku czy Olsztynie oraz w głównych ośrodkach miejskich i turystycznych, np. w Warszawie czy Zakopanem. W lokalach stałych i sezonowych dla konsumentów została przygotowana bogata oferta alkoholi i wakacyjnych koktajli oraz atrakcyjne promocje. Co więcej, w tym roku tego typu wsparcie sprzedażowe ma jeszcze jeden, szczególny wymiar.

– Pandemia koronawirusa oraz będący jej następstwem lockdown wpłynęły na praktycznie wszystkie gałęzie gospodarki, jednak niektóre branże zostały dotknięte bardziej niż inne. W wyjątkowo trudnej sytuacji znalazły się lokale gastronomiczne, które z dnia na dzień zostały zamknięte. Liczymy, że dzięki naszym działaniom miejsca, które kryzys COVID-owy dotknął najbardziej, będą miały szansę efektywniej przyciągnąć klientów i odrobić swoje straty – mówi Igor Przespolewski, On Trade Activation Manager w Stock Polska.

– Wszystko zaczyna powoli wracać do normy, jednak nadal istotne jest zachowanie dystansu społecznego. Dlatego w naszych działaniach skupiamy się przede wszystkim na miejscach typu Food&Drink znajdujących się na otwartych przestrzeniach, z ogródkami, czy strefach zewnętrznych – dodaje.

Letni rozkład jazdy

Dzięki różnorodności przewidzianych atrakcji i oferty produktowej, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkich, którzy lubią testować nowości Stock Polska zaprasza do dedykowanych stref, gdzie pojawią się: Żołądkowa Gorzka w Tradycyjnej oraz Rześkiej odsłonie, Żołądkowa Kolonialna, gin Larios oraz Lubelska Mango – zaskakująca tropikalnym smakiem.

Ale to nie wszystko! Również dobrze znany Jim Beam, oprócz aktywacji konsumenckich, przygotował coś specjalnego. W tym roku jest partnerem IX edycji Polish Bike Week – ogólnopolskiego zlotu fanów marki Harley-Davidson, który odbędzie się w dniach 30.07 – 02.08 w Karpaczu. To nie lada gratka dla sympatyków kultowego brandu.

Mamy również dobrą wiadomość dla wielbicieli lekkich, musujących propozycji, którzy postanowią spędzić lato w mieście. Warszawski Ten Bar w Wilanowie zyskał strefę Prosecco&Friends, gdzie dostępna będzie nowa odsłona Stock Prosecco Treviso w małym formacie to go – 200 ml. To zdecydowany must have tych wakacji!

Oprócz stref promocyjnych w lokalach gastronomicznych, w czasie trwania akcji na terenie Mazur swoją trasę odbędzie Cocktail Truck marki Żołądkowa Gorzka Rześka. Będzie można tam spróbować dwóch wariantów smakowych produktu – Limonka z Miętą i Pigwa z Miętą.

Oprócz działań w kanale HoReCa, w ramach Akcji Lato prowadzone są działania wspierające sprzedaż w sklepach – dodatkowe ekspozycje, specjalne pakiety sprzedażowe. Dla klientów zostały również przygotowane aktywacje konsumenckie z wakacyjnymi nagrodami.

Be First to Comment

Dodaj komentarz