Press "Enter" to skip to content

Dzień Kobiet 2021: pomysły na prezenty dla miłośniczek sportu

1. Prezent dla ukochanej

Najbardziej liczy się pamięć i gest, ale to, co kobieta szczególnie doceni to kreatywność i dostosowanie prezentu do jej aktualnych potrzeb oraz zainteresowań. Jeżeli druga połówka jest osobą aktywną, lubiącą ćwiczyć, biegać czy uprawiać innego rodzaju aktywność fizyczną, z pewnością sportowa, klasyczna koszulka czy legginsy od kultowej marki Nike, dostępnej w GO Sport, ucieszą ukochaną nad wyraz!

2. Prezent dla dziewczynki

8 marca to dzień wszystkich kobiet, zarówno tych starszych, jak i młodszych. Myśląc o prezencie dla dziewczynki, warto zastanowić się nad tym, jaki upominek może przyczynić się do rozwoju pasji młodej damy. Jeżeli hobby związane jest ze sportem – kolorowe legginsy, bluza czy sportowa koszulka, nadadzą się w sam raz! Ubrania dostępne w GO Sport śmiało posłużą zarówno jako strój do wszelkiego rodzaju zajęć sportowych, takich jak taniec, gimnastyka czy lekkoatletyka, jak i do użytku codziennego. Nastolatkom, którym sportowy styl nie jest obcy, spodobać się może komplet od kultowej marki Kappa, dostępnej w GO Sport.

3. Prezent dla samej siebie

Dzień Kobiet to nie tylko otrzymywanie upominków od mężczyzn, ale też idealny pretekst do sprezentowania samej sobie czegoś wyjątkowego. W końcu nikt nie zna kobiety tak dobrze, jak ona sama, a 8 marca to dobra okazja na sprawienie sobie czegoś, co pomoże czuć się lepiej każdego dnia. Rozwój pasji z pewnością do takich polepszaczy nastroju należy, a w przypadku sportowych zamiłowań, przygotowana przez GO Sport promocja, pomoże zdobyć niezbędny sprzęt.

Bez względu na to, czy kobietą obdarowywaną 8 marca jest druga połówka, córka czy szukamy prezentu dla samej siebie, jeżeli tylko chodzi o miłośniczkę sportu, warto zapoznać się z ofertą GO Sport. Warto szczególnie teraz, gdy ze względu na zbliżający się Dzień Kobiet obowiązuje tu specjalna promocja. Od 1 do 8 marca, wszystkim klientom programu lojalnościowego FeelGood przysługuje zniżka 20%. Promocji podlegają produkty z kategorii odzież i obuwie, które dostępne w ramach kolekcji damskiej oraz dziewczęcej. Osoby niebędące subskrybentami FeelGood nie musza się martwić – w każdej chwili możliwe jest dołączenie do grona użytkowników programu! Można to zrobić za pośrednictwem aplikacji GO Sport lub poprzez rejestrację na stronie internetowej https://www.go-sport.pl/.

Be First to Comment

Dodaj komentarz