Press "Enter" to skip to content

Ciepłe polary z logo dla pracowników – jakie wybrać i gdzie zamówić?

Chcesz przekazać pracownikom ciepłe bluzy na jesień i zimę? Wybierz te polarowe! Zobacz, jakie z nich są obecnie oferowane przez producentów i gdzie warto je zamówić.

Dlaczego warto wybrać bluzy polarowe?

Polar jest materiałem o wielu zaletach, dlatego już od lat jest on używany do szycia wielu okryć wierzchnich. Najbardziej popularne są bluzy polarowe, nazywane też potocznie polarami. Są bardzo ciepłe, szybko schną, a przy tym doskonale nadają się do personalizacji.

To spowodowało, że obecnie polary z logo są tak często zamawiane przez firmy, które pragną przekazać ciepłe i wygodne bluzy dla pracowników.

Polary dla firmy – kiedy warto je kupić?

Bluzy polarowe są najczęściej wybierane przez te firmy, które chcą przekazać pracownikom ubrania robocze. Dotyczy to zarówno tych firm, które mają taki obowiązek, jak i tych, które nie muszą tego robić zgodnie z przepisami, ale zależy im na tym, by ich pracownicy nosili spersonalizowane ubrania i tym samym reklamowali firmę.

Polary są zatem popularne na wielu stanowiskach pracy, między innymi w firmach transportowych, magazynach, serwisach, warsztatach, sklepach, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Pracownicy mogą wtedy korzystać z polarów firmowych zarówno w zakładzie pracy, jak i poza nim, gdy pracownicy dojeżdżają do klientów, kontrahentów.

Jak wybrać dobre polary firmowe?

Duży wybór różnych typów polarów dla firm powoduje, że można dobrać je pod wieloma względami.

Trzeba będzie uwzględnić wtedy kwestie jak krój polaru, jego grubość, dodatkowe elementy jak kieszenie, rodzaj kołnierzyka – może być to stójka lub kaptur. Dostępne są też polary o specjalnym przeznaczeniu, na przykład wykonane z fluorescencyjnych materiałów i wykończone taśmami odblaskowymi.

Duże znaczenie ma też kolor, jaki mają mieć polary z logo. W tym przypadku trzeba będzie uwzględnić rodzaj znakowania polaru i można też wybrać taki, który będzie nawiązywał swoją kolorystyką do kolorów firmy.

Ile kosztują polary z logo?

Ceny polarów przeznaczonych do znakowania są zróżnicowane i zależne od ich producenta, jakości wykonania, kroju. Zwykle ceny rozpoczynają się od około 50 złotych netto, natomiast lepszej jakości modele będą wydatkiem na poziomie około 100 złotych netto za sztukę.

Do ceny polarów trzeba też dodać cenę ich znakowania. Najczęściej stosuje się w tym przypadku znakowanie przez haftowanie lub naszycie naszywki.

Gdzie zamówić polary firmowe?

Obecnie polary z logo można łatwo i szybko zamówić na stronach internetowych producentów odzieży reklamowej, firmowej.

Be First to Comment

Dodaj komentarz