Press "Enter" to skip to content

Potykacze reklamowe jako skuteczna forma prezentacji produktów i usług

Zapatrzeni w ekrany telefonów komórkowych, zasłuchani w odtwarzane nagrania i zawsze mający zbyt mało czasu przechodnie potrzebują silnego impulsu, by oderwać się od swoich zajęć. W przyciągnięciu ich uwagi pomocne mogą okazać się potykacze reklamowe. Czym różnią się od innych ekspozytorów? Jakie mają zalety? Poznaj odpowiedzi na te pytania.

Czym potykacze reklamowe różnią się od innych stojaków?

Nawet oryginalna grafika i tekst mogą nie poradzić sobie z wyzwaniem zatrzymywania uwagi odbiorców, jeśli nie zostaną wyeksponowane we właściwy sposób. Chcąc wzbudzić szczere zainteresowanie przechodniów spacerujących uliczkami miasta lub odwiedzających imprezy i wydarzenia branżowe, warto wyposażyć się w nowoczesne stojaki i ekspozytory. Należą do nich potykacze reklamowe, obok których nie sposób przejść całkowicie obojętnie.

Stanowią element miejskiego krajobrazu, zajmując pozycję w pobliżu wejścia do restauracji, hotelu, lokalu usługowego czy sklepu. Składają się z zatrzaskowych ram przeznaczonych na wydruki oraz aluminiowych nóg, zawiasów i podpórek. Dostępne są potykacze wyposażone w podstawy wodne i piaskowe o większej stabilności oraz potykacze kredowe, które zamiast ram mają kredową tablicę do ręcznego zapisywania informacji i rysowania.

Stojaki z ramami, w których umieszcza się wydruki, doskonale sprawdzają się jako elementy stoisk targowych i ekspozytory w siedzibach firm. Potykacz reklamowy kredowy z kolei jest wręcz stworzony do wkomponowania go w miejską przestrzeń. Możliwość ręcznego pisania to niemal nieograniczone korzyści dla właścicieli lokali gastronomicznych czy usługowych. Z pomocą takich potykaczy można wyróżnić się na tle konkurencji i skutecznie zaprezentować swoje produkty, usługi oraz zakomunikować najważniejsze informacje.

Systemy wystawiennicze – profesjonalna pomoc dla firm

Potykacze mogą stawać się podstawowymi elementami prezentacji oferty albo perfekcyjnie uzupełniać właściwości innych stojaków czy ekspozytorów reklamowych. Planując budowę własnego systemu do realizacji strategii po raz pierwszy, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego topexpo.pl, w którym czekają na Ciebie doradcy mający wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę. Chętnie pomogą odkryć potrzeby firmy i dostosować do nich najlepsze rozwiązania.

Zobacz teraz asortyment sklepu i sprawdź, jakie systemy wystawiennicze można tworzyć na różnego rodzaju imprezy i wydarzenia branżowe oraz do wykorzystania w siedzibie firmy. Klikając interesujący Cię produkt, zobaczysz najważniejsze informacje, w tym specyfikację i będziesz mógł zapoznać się z detalami, przeglądając zdjęcia. Zobaczysz także, jakie inne stojaki zakupili klienci korzystający z oferty sklepu razem z teraz przeglądanym produktem. Te wybory można potraktować jako źródło inspiracji lub praktyczną wskazówkę. Zapoznając się z ofertą, warto sprawdzić możliwe formy dostawy, płatności i wybrać najwygodniejsze.

Be First to Comment

Dodaj komentarz