Press "Enter" to skip to content

Odzież z nadrukiem

Koszulka z własnym napisem to świetny sposób na wyróżnienie się spośród tłumu. Oryginalne pomysły na grafiki pozwalają sprawić, że odzież nimi pokryta przykuwa oczy gapiów. Warto z tego skorzystać zarówno do uzewnętrznienia swoich indywidualnych cech, jak i promowania własnej firmy! Może i to prawda, że szata nie zdobi człowieka, ale może być za to świetną wizytówką przedsiębiorstwa.

Czapki i koszulki z nadrukiem – warto postawić na jakość

Odzież z nadrukiem cieszy się coraz większą popularnością. W obecnych czasach z trudem wyobrazić sobie koszulki, na których nie ma żadnych grafik z przodu lub z tyłu. Bywa tak, że design podoba się zainteresowanemu klientowi… ale nie do końca. Co w takim przypadku? Zrezygnować z zakupu koszulki? Tak. Lepiej będzie nanieść wizualne poprawki samemu i zlecić wykonanie nadruku na ubraniu odpowiedniej firmie oferującej takie usługi!

Bluzy, polary, czapki i T-shirty z własnym nadrukiem to najlepszy możliwy wybór na urozmaicenie poszczególnych elementów garderoby, pod warunkiem że będą przyzwoitej jakości. W przypadku koszulek muszą mieć odpowiednią gramaturę (co najmniej 150 g na metr kwadratowy), a ich grafika najlepiej, żeby była wykonana za pomocą:

  • sitodruku;

  • termotransferu flex;

  • termotransferu cyfrowego.

Te metody znakowania dają najlepsze rezultaty i są zachwalane przez każdego klienta. Możliwe jest kupno koszulek na sztuki.

Nadruki z reklamą własnej firmy – dobry sposób marketingowy

Kurtki z nadrukiem logo swojej firmy pozwolą na szybką identyfikację pracowników zakładu wśród tłumu. Ubrania robocze powinny być nie tylko solidne, ale również stylowe. Takie trendy, jak bycie schludnym, nigdy nie wychodzą z mody, dlatego reklama może być subtelna np. w postaci małego nadruku zdobiącego rękaw.

Ponadto gadżety reklamowe to świetny upominek dla pracowników – czapka z daszkiem, a może torba bawełniana z logotypem? Szeroki wybór akcesoriów pozwoli dobrać odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji. Łącznie z balonami, które nadadzą się do przyozdobienia imprezy firmowej!

Be First to Comment

Dodaj komentarz