Press "Enter" to skip to content

Kiedy warto wynająć magazyn w Piasecznie?

Podmioty poszukujące atrakcyjnej lokalizacji dla swojego biznesu w centrum kraju mogą zdecydować się na stolicę lub jedną z podwarszawskich miejscowości, gdzie w ciągu ostatnich kilkunastu lat wybudowano wiele nowoczesnych obiektów magazynowych. Magazyny w Piasecznie są doskonałą alternatywą dla innych lokalizacji w regionie, przede wszystkim ze względu na doskonałe skomunikowanie nie tylko z Warszawą, ale też innymi regionami Polski dzięki sieci dróg szybkiego ruchu.

Jakie magazyny w Piasecznie można wynająć?

Do dyspozycji najemców na terenie Piaseczna znajduje się kilka dużych, nowoczesnych parków magazynowych dostosowanych do szczególnych potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Takie obiekty są dobrym wyborem dla operatorów logistycznych, firm transportowych i kurierskich oraz dużych firm handlowych. Wynajęcie dużego magazynu w Piasecznie nie będzie jednak łatwe. Atrakcyjna lokalizacja przyciąga wielu najemców i większość powierzchni w nowoczesnych obiektach jest w pełni wykorzystywana. Mniejsze magazyny w Piasecznie są jednak stale dostępne i lokalne firmy, krajowi oraz zagraniczni przedsiębiorcy poszukujący miejsca na ulokowanie małej produkcji lub stworzenie filii firmy matki z pewnością znajdą coś odpowiedniego dla profilu prowadzonego biznesu. W celu szybkiego wyszukania najatrakcyjniejszych ofert wynajmu warto skorzystać z usług firmy doradczej, która zna lokalny rynek nieruchomości magazynowych i przemysłowych.

Zalety lokalizacji magazynu w Piasecznie

Największymi atutami powierzchni magazynowej w Piasecznie jest jej centralna lokalizacja, bliskość stolicy, dobre skomunikowanie miasta i łatwy dostęp do pracowników. Piaseczno to podwarszawska miejscowość oddalona od centrum stolicy o zaledwie kilkanaście kilometrów. Miasto niemal spaja się z Warszawą, dzięki czemu podmioty wynajmujące magazyny w Piasecznie nie mają problemu z obsługą lokalnego rynku. Bliskość Warszawy to także duży atut przy kompletowaniu załogi. Warto pamiętać, że stolica jest największym polskim miastem i dysponuje największym rynkiem pracy.

Na wynajęcie magazynu na terenie Piaseczna powinny decydować się przede wszystkim te podmioty, których nie stać na wykupienie powierzchni magazynowej bezpośrednio w Warszawie lub które tego zwyczajnie nie potrzebują. Magazyn pod Warszawą będzie dobrym wyborem zarówno dla firm obsługujących lokalny rynek, jak i dla dużych firm handlowych i transportowych, które poszukują atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej bazy logistycznej w centrum kraju.

Be First to Comment

Dodaj komentarz